Overall
Home
Away

Romania Cup

Group 1
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
USV Iaşi
W
W
22009:09
W
W
6
2
Unirea Curteşti
L
W
21012:4-2
L
W
3
3
Victoria Horia
L
L
20021:8-7
L
L
0
Group 10
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Avântul Pieleşti
W
W
22007:34
W
W
6
2
Roberto Ziduri
L
W
21015:50
L
W
3
3
Iris Titulescu
L
L
20024:8-4
L
L
0
Group 11
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CSM Fetești
W
D
21102:11
W
D
4
2
CSO Boldeşti-Scăeni
L
W
21012:11
L
W
3
3
Ştefăneşti
L
D
20111:3-2
L
D
1
Group 12
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Viitorul Ileana
W
W
22007:25
W
W
6
2
CS Dinamo București
L
W
21015:50
L
W
3
3
Luceafărul Trestieni
L
L
20023:8-5
L
L
0
Group 13
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Axiopolis
W
W
220010:46
W
W
6
2
Victoria Traian
W
L
210110:73
W
L
3
3
Team Săgeata
L
L
20023:12-9
L
L
0
Group 14
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Hamangia Baia
W
L
21014:40
W
L
3
2
CSM Adjud
L
W
21013:30
L
W
3
3
Voinţa Cudalbi
L
W
21013:30
L
W
3
Group 2
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CSM FC Vaslui
W
W
220017:116
W
W
6
2
Viitorul Liteni
L
W
21014:11-7
L
W
3
3
Gauss Bacău
L
L
20022:11-9
L
L
0
Group 3
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Diosig-Bihardiószeg
W
D
21108:17
W
D
4
2
Vulturul Mintiu Gherlii
D
W
21105:23
D
W
4
3
Ardealul Crişeni
L
L
20021:11-10
L
L
0
Group 4
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Ştiinţa Beltiug
W
W
220010:28
W
W
6
2
Minerul Rodna
L
W
210117:413
L
W
3
3
Academica Recea
L
L
20023:24-21
L
L
0
Group 5
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
ASA Târgu Mureş
D
W
21108:53
D
W
4
2
Inter Cristian
D
W
21106:51
D
W
4
3
Golimpiakosz Odorheiu
L
L
20022:6-4
L
L
0
Group 6
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Avrig
W
W
22004:13
W
W
6
2
Industria Galda de Jos
L
W
21014:22
L
W
3
3
Stăruința Zagon
L
L
20020:5-5
L
L
0
Group 7
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Gloria al Oraşului Geoag
W
W
22005:05
W
W
6
2
Vulturii Fărcăşeşti
L
W
21012:4-2
L
W
3
3
Voinţa Maşloc
L
L
20021:4-3
L
L
0
Group 8
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Viitorul Arad
W
W
22008:17
W
W
6
2
Recolta Danceu
W
L
21014:5-1
W
L
3
3
Magica Balta
L
L
20024:10-6
L
L
0
Group 9
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CSM Râmnicu Vâlcea
W
D
21104:13
W
D
4
2
Speed Academy
D
W
21101:01
D
W
4
3
Rapid Buzescu
L
L
20021:5-4
L
L
0
Group A
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Corvinul Hunedoara
W
W
W
33009:09
W
W
W
9
2
Hermannstadt
W
W
D
32108:17
W
W
D
7
3
Petrolul 52
D
W
W
32106:33
D
W
W
7
4
Sepsi
D
L
D
30213:4-1
D
L
D
2
5
Chindia Târgovişte
L
L
L
30030:5-5
L
L
L
0
6
Progresul Pecica
L
L
L
30031:14-13
L
L
L
0
Group B
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Universitatea Cluj
W
D
W
32108:26
W
D
W
7
2
CFR Cluj
D
D
W
31204:22
D
D
W
5
3
Rapid Bucuresti
D
D
W
31203:12
D
D
W
5
4
CSA Steaua Bucureşti
W
D
L
31114:5-1
W
D
L
4
5
Alexandria
L
W
L
31025:7-2
L
W
L
3
6
Botoşani
L
L
L
30032:9-7
L
L
L
0
Group C
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
U Craiova 1948
W
W
D
32104:13
W
W
D
7
2
Otelul
D
D
W
31208:53
D
D
W
5
3
FCSB
L
D
W
31113:30
L
D
W
4
4
Dinamo Bucureşti
D
D
D
30305:50
D
D
D
3
5
SCM Zalău
W
L
L
31023:6-3
W
L
L
3
6
Bihor Oradea
L
D
L
30122:5-3
L
D
L
1
Group D
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Universitatea Craiova
W
W
D
32106:15
W
W
D
7
2
Voluntari
D
D
W
31203:12
D
D
W
5
3
SCM Gloria Buzau
D
W
L
31113:30
D
W
L
4
4
UTA Arad
D
L
W
31112:20
D
L
W
4
5
Tunari
D
D
D
30303:30
D
D
D
3
6
SSC Farul
L
L
L
30030:7-7
L
L
L
0
Group 1
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
USV Iaşi
W
W
11006:06
W
W
3
2
Victoria Horia
L
L
10011:2-1
L
L
0
3
Unirea Curteşti
L
W
10010:3-3
L
W
0
Group 10
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Avântul Pieleşti
W
W
11004:22
W
W
3
2
Iris Titulescu
L
L
10012:4-2
L
L
0
3
Roberto Ziduri
L
W
10011:3-2
L
W
0
Group 11
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CSO Boldeşti-Scăeni
L
W
11002:02
L
W
3
2
CSM Fetești
W
D
11001:01
W
D
3
3
Ştefăneşti
L
D
10101:10
L
D
1
Group 12
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CS Dinamo București
L
W
11004:22
L
W
3
2
Viitorul Ileana
W
W
11003:12
W
W
3
3
Luceafărul Trestieni
L
L
10011:4-3
L
L
0
Group 13
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Victoria Traian
W
L
11008:17
W
L
3
2
Axiopolis
W
W
11006:24
W
W
3
3
Team Săgeata
L
L
10012:4-2
L
L
0
Group 14
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Voinţa Cudalbi
L
W
11003:12
L
W
3
2
CSM Adjud
L
W
11002:02
L
W
3
3
Hamangia Baia
W
L
11003:12
W
L
3
Group 2
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Viitorul Liteni
L
W
11003:21
L
W
3
2
CSM FC Vaslui
W
W
11009:18
W
W
3
3
Gauss Bacău
L
L
10010:8-8
L
L
0
Group 3
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Vulturul Mintiu Gherlii
D
W
11004:13
D
W
3
2
Diosig-Bihardiószeg
W
D
10101:10
W
D
1
3
Ardealul Crişeni
L
L
10010:7-7
L
L
0
Group 4
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Minerul Rodna
L
W
110016:214
L
W
3
2
Ştiinţa Beltiug
W
W
11002:11
W
W
3
3
Academica Recea
L
L
10011:8-7
L
L
0
Group 5
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
ASA Târgu Mureş
D
W
11004:13
D
W
3
2
Inter Cristian
D
W
10104:40
D
W
1
3
Golimpiakosz Odorheiu
L
L
10011:2-1
L
L
0
Group 6
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Industria Galda de Jos
L
W
11003:03
L
W
3
2
Avrig
W
W
11002:11
W
W
3
3
Stăruința Zagon
L
L
10010:2-2
L
L
0
Group 7
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Vulturii Fărcăşeşti
L
W
11002:11
L
W
3
2
Gloria al Oraşului Geoag
W
W
11003:03
W
W
3
3
Voinţa Maşloc
L
L
10010:2-2
L
L
0
Group 8
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Viitorul Arad
W
W
11006:15
W
W
3
2
Magica Balta
L
L
10013:4-1
L
L
0
3
Recolta Danceu
W
L
10010:2-2
W
L
0
Group 9
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Speed Academy
D
W
11001:01
D
W
3
2
CSM Râmnicu Vâlcea
W
D
10100:00
W
D
1
3
Rapid Buzescu
L
L
10011:4-3
L
L
0
Group A
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Corvinul Hunedoara
W
W
W
22003:03
W
W
W
6
2
Petrolul 52
D
W
W
10102:20
D
W
W
1
3
Hermannstadt
W
W
D
10101:10
W
W
D
1
4
Progresul Pecica
L
L
L
30031:14-13
L
L
L
0
5
Chindia Târgovişte
L
L
L
20020:3-3
L
L
L
0
6
Sepsi
D
L
D
00000:00
D
L
D
0
Group B
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Alexandria
L
W
L
31025:7-2
L
W
L
3
2
CSA Steaua Bucureşti
W
D
L
20111:3-2
W
D
L
1
3
Rapid Bucuresti
D
D
W
10100:00
D
D
W
1
4
Universitatea Cluj
W
D
W
10101:10
W
D
W
1
5
Botoşani
L
L
L
20021:7-6
L
L
L
0
6
CFR Cluj
D
D
W
00000:00
D
D
W
0
Group C
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
SCM Zalău
W
L
L
31023:6-3
W
L
L
3
2
U Craiova 1948
W
W
D
11002:02
W
W
D
3
3
Dinamo Bucureşti
D
D
D
20204:40
D
D
D
2
4
Bihor Oradea
L
D
L
20111:3-2
L
D
L
1
5
Otelul
D
D
W
10101:10
D
D
W
1
6
FCSB
L
D
W
00000:00
L
D
W
0
Group D
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Tunari
D
D
D
30303:30
D
D
D
3
2
SCM Gloria Buzau
D
W
L
21012:20
D
W
L
3
3
Voluntari
D
D
W
11002:02
D
D
W
3
4
Universitatea Craiova
W
W
D
11004:04
W
W
D
3
5
UTA Arad
D
L
W
20110:1-1
D
L
W
1
6
SSC Farul
L
L
L
00000:00
L
L
L
0
Group 1
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Unirea Curteşti
L
W
11002:11
L
W
3
2
USV Iaşi
W
W
11003:03
W
W
3
3
Victoria Horia
L
L
10010:6-6
L
L
0
Group 10
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Roberto Ziduri
L
W
11004:22
L
W
3
2
Avântul Pieleşti
W
W
11003:12
W
W
3
3
Iris Titulescu
L
L
10012:4-2
L
L
0
Group 11
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CSM Fetești
W
D
10101:10
W
D
1
2
Ştefăneşti
L
D
10010:2-2
L
D
0
3
CSO Boldeşti-Scăeni
L
W
10010:1-1
L
W
0
Group 12
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Viitorul Ileana
W
W
11004:13
W
W
3
2
Luceafărul Trestieni
L
L
10012:4-2
L
L
0
3
CS Dinamo București
L
W
10011:3-2
L
W
0
Group 13
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Axiopolis
W
W
11004:22
W
W
3
2
Team Săgeata
L
L
10011:8-7
L
L
0
3
Victoria Traian
W
L
10012:6-4
W
L
0
Group 14
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Voinţa Cudalbi
L
W
10010:2-2
L
W
0
2
CSM Adjud
L
W
10011:3-2
L
W
0
3
Hamangia Baia
W
L
10011:3-2
W
L
0
Group 2
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CSM FC Vaslui
W
W
11008:08
W
W
3
2
Gauss Bacău
L
L
10012:3-1
L
L
0
3
Viitorul Liteni
L
W
10011:9-8
L
W
0
Group 3
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Diosig-Bihardiószeg
W
D
11007:07
W
D
3
2
Vulturul Mintiu Gherlii
D
W
10101:10
D
W
1
3
Ardealul Crişeni
L
L
10011:4-3
L
L
0
Group 4
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Ştiinţa Beltiug
W
W
11008:17
W
W
3
2
Academica Recea
L
L
10012:16-14
L
L
0
3
Minerul Rodna
L
W
10011:2-1
L
W
0
Group 5
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Inter Cristian
D
W
11002:11
D
W
3
2
ASA Târgu Mureş
D
W
10104:40
D
W
1
3
Golimpiakosz Odorheiu
L
L
10011:4-3
L
L
0
Group 6
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Avrig
W
W
11002:02
W
W
3
2
Stăruința Zagon
L
L
10010:3-3
L
L
0
3
Industria Galda de Jos
L
W
10011:2-1
L
W
0
Group 7
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Gloria al Oraşului Geoag
W
W
11002:02
W
W
3
2
Voinţa Maşloc
L
L
10011:2-1
L
L
0
3
Vulturii Fărcăşeşti
L
W
10010:3-3
L
W
0
Group 8
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Recolta Danceu
W
L
11004:31
W
L
3
2
Viitorul Arad
W
W
11002:02
W
W
3
3
Magica Balta
L
L
10011:6-5
L
L
0
Group 9
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
CSM Râmnicu Vâlcea
W
D
11004:13
W
D
3
2
Speed Academy
D
W
10100:00
D
W
1
3
Rapid Buzescu
L
L
10010:1-1
L
L
0
Group A
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Petrolul 52
D
W
W
22004:13
D
W
W
6
2
Hermannstadt
W
W
D
22007:07
W
W
D
6
3
Corvinul Hunedoara
W
W
W
11006:06
W
W
W
3
4
Sepsi
D
L
D
30213:4-1
D
L
D
2
5
Progresul Pecica
L
L
L
00000:00
L
L
L
0
6
Chindia Târgovişte
L
L
L
10010:2-2
L
L
L
0
Group B
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Universitatea Cluj
W
D
W
22007:16
W
D
W
6
2
CFR Cluj
D
D
W
31204:22
D
D
W
5
3
Rapid Bucuresti
D
D
W
21103:12
D
D
W
4
4
CSA Steaua Bucureşti
W
D
L
11003:21
W
D
L
3
5
Botoşani
L
L
L
10011:2-1
L
L
L
0
6
Alexandria
L
W
L
00000:00
L
W
L
0
Group C
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
FCSB
L
D
W
31113:30
L
D
W
4
2
Otelul
D
D
W
21107:43
D
D
W
4
3
U Craiova 1948
W
W
D
21102:11
W
W
D
4
4
Dinamo Bucureşti
D
D
D
10101:10
D
D
D
1
5
Bihor Oradea
L
D
L
10011:2-1
L
D
L
0
6
SCM Zalău
W
L
L
00000:00
W
L
L
0
Group D
TeamPWDLGoalsGDLast 5Pts
1
Universitatea Craiova
W
W
D
21102:11
W
W
D
4
2
UTA Arad
D
L
W
11002:11
D
L
W
3
3
Voluntari
D
D
W
20201:10
D
D
W
2
4
SCM Gloria Buzau
D
W
L
10101:10
D
W
L
1
5
SSC Farul
L
L
L
30030:7-7
L
L
L
0
6
Tunari
D
D
D
00000:00
D
D
D
0